HOPE

O nas

Nazwy są ważne i jako agencja PR świetnie o tym wiemy. HOPE to tylko kilka liter, ale wiele znaczeń. Po pierwsze, HOPE, „nadzieja”, bo głęboko wierzymy, że każde wyzwanie stwarza szansę. Często wydaje się, że cały świat jest przeciwko nam, ale z każdego niepowodzenia można wyciągnąć wnioski, z każdego konfliktu da się wyjść obronną ręką, i w tym pomagamy naszym klientom. Ale to nie wszystko.

H

jak humor

Bez niego nie istnieje skuteczny przekaz, taki, który zwraca uwagę i przemawia do odbiorcy.

O

to otwartość, organizacja
i ogarnianie

Otwartość na nowe pomysły i spojrzenia, to odwaga w przełamywaniu sztampy i rutyny marketingowej nowomowy. Planujemy i dbamy o każdy etap realizacji projektu, jesteśmy zawsze tam, gdzie trzeba, spinamy to, co się czasami nie spina. I jesteśmy w tym naprawdę świetne.

P

jak pragmatyzm

Bo nie obiecujemy cudów (choć czasem sprawiamy, że się zdarzają). Oferujemy za to kompetentną ocenę i realistyczne wyznaczone cele. Współpracując z nami, możesz zawsze na nas liczyć.

 

E

jak energia
i entuzjazm

Bo do każdego projektu podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i dajemy z siebie wszystko.

To, co kryje się w naszej nazwie i co określa sposób, w jaki działamy, jest ściśle powiązane z naszym rozumieniem public relations. Sednem PR jest spójna i długofalowa komunikacja, pozornie nic odkrywczego, ale dziś zbyt często uznaje się PR za nieco mniej nachalną propagandę albo za działania doraźne, po które sięga się w ostateczności, żeby uniknąć wizerunkowej katastrofy. A chodzi przecież o przemyślane kształtowanie wizerunku, jednego z najcenniejszym zasobów, jakim dysponuje firma czy marka. Tym się zajmujemy, tak robimy PR.

Zespół

Nazwy są ważne i jako agencja PR świetnie o tym wiemy. HOPE to tylko kilka liter, ale wiele znaczeń. Po pierwsze, HOPE, „nadzieja”, bo głęboko wierzymy, że każde wyzwanie stwarza szansę. Często wydaje się, że cały świat jest przeciwko nam, ale z każdego niepowodzenia można wyciągnąć wnioski, z każdego konfliktu da się wyjść obronną ręką, i w tym pomagamy naszym klientom. Ale to nie wszystko.

Anetta Gołda

anetta.golda@agencjahope.pl

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w marketingu i PR w firmach FMCG. Ekspert zarządzania kryzysowego z wieloletnim doświadczeniem. Członek sztabów antykryzysowych w międzynarodowych firmach, w których wdrażała strategie i zarządzała zespołami antykryzysowymi. Prowadziła szereg projektów (np. komunikacja 360 marki Heineken oraz Open’er Festival w latach 2008-2009, Męskie Granie wszystkie edycje, Żywiec wprowadzenie wariantów na rynek, relaunch marki EB i wiele innych) dotyczących zarządzania marką i budowania strategii komunikacji. W latach 2015 i 2016 członek jury Young Creatives (Cannes Lions Edition), w 2010 nominowana do tytułu Osobowość Roku MICE Poland. Kampanie przez nią tworzone i współtworzone otrzymały szereg nagród branżowych takich jak: Effie Awards, Kreatura czy Mixx Awards.

Katarzyna Walczak

katarzyna.walczak@agencjahope.pl

Posiada ośmioletnie doświadczenie w PR, zarówno po stronie agencji (TBWA, Live, 24/7 Communication), jak i klienta (BlaBlaCar). Pracowała dla takich marek jak Żywiec, Heineken, Reebok oraz BlaBlaCar i odpowiadała za całościową komunikację ORLEN Warsaw Marathon, Warsaw Games Week, czy festiwalu Goodfest. Koordynator PR Festiwalu Fryderyk 2020. Ma doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu komunikacji zintegrowanej oraz tworzeniu i efektywnej implementacji strategii komunikacyjnych. Podczas pracy w rozwijającym się start-upie zdobyła doświadczenie w zarządzaniu zespołem antykryzysowym oraz w dziedzinie public affairs.

klienci

nagrody

kreatura-2018

Konkurs Reklamy Kreatura

W 2018 roku jury Ogólnopolskiego Konkursu Reklamy Kreatura doceniło nas (wspólnie z agencją Live) wyróżnieniem w kategorii Event za Projekt Tymczasem dla marki EB.

W 2021 otrzymaliśmy srebrną nagrodę za projekt „Wszystko mi mówi” marki Tymbark w kategorii Craft.

effie

Konkurs Effie Awards

W 2019 roku w konkursie Effie Awards otrzymaliśmy srebrne Effie w kategorii branded content za kampanie Żywiec Męskie Granie.

ktr

KTR

W 2020 w konkursie KTR otrzymaliśmy złotą nagrodę za projekt Wielka Zwrotka Ż w kategorii PR.

W 2021 za projekt „Wszystko mi mówi” Tymbarku otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Digital oraz wyróżnienie w kategorii Kampania.

kontakt

anetta.golda@agencjahope.pl

HOPE  |  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022