Oferta grupowej sesji pole dance

40

minut sesji

5

wyretuszowanych zdjęć

350

złotych

Podstawowe zasady sesji zdjęciowej

 1. Organizatorami sesji są wspólnie studio pole dance i fotograf.
 2. Sesja obejmuje 5 wyretuszowanych zdjęć.
 3. Czas sesji to 40 minut.
 4. Cena 350 zł + koszt wynajmu sali / pomoc instruktora.
 5. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 60 zł za sztukę.
 6. Warunkiem rezerwacji miejsca na sesji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku (szczegóły ustalają organizatorzy). W przypadku niepojawienia się na sesji, zadatek przepada.
 7. W ciągu 5 dni roboczych po zakończeniu sesji, uczestnik otrzymuje na e-maila link do galerii z wszystkimi ujęciami, z których wybiera dowolną liczbę zdjęć do obróbki.
 8. Gotowe zdjęcia w formie cyfrowej do pobrania wysyłane są najpóźniej po 30 dniach roboczych od momentu wybrania zdjęć. Zdjęcia będą dostępne do pobrania cyfrowo w dwóch formatach – do internetu i do druku.
 9. Aby sesja się odbyła, wymagana jest minimalna liczba zapisanych osób (zazwyczaj 6, o ile organizatorzy nie ustalą inaczej).
 10. Organizatorzy wspólnie ustalają z wyprzedzeniem w jakich warunkach odbędą się zdjęcia (oświetlenie naturalne / lampy, wnętrze studia / tło fotograficzne).

Oferta grupowych nagrań wideo (16:9 / rolka)

30

minut nagrań

90

sekund klipu

300

złotych za nagranie “one shot”

500

złotych za nagranie z montażem

Podstawowe zasady nagrania wideo

 1. Organizatorami sesji są wspólnie studio pole dance i fotograf.
 2. Sesja nagraniowa obejmuje klip wideo o długości maksymalnie 90 sekund.
 3. Czas nagrań to 30 minut lub 45 minut.
 4. Cena 300 zł / 30 minut za nagranie “one shot”, tj. jednym ciągłym ujęciem (bez montażu) lub 500 zł / 45 minut za nagranie klipu z montażem. Dodatkowo doliczyć należy koszt wynajmu sali / pomocy instruktora.
 5. Uczestnik nagrania z wyprzedzeniem decyduje, czy nagranie ma być w poziomie 16:9, czy w pionie (rolka) 9:16.
 6. Warunkiem rezerwacji miejsca na nagranie jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku (szczegóły ustalają organizatorzy). W przypadku niepojawienia się na sesji, zadatek przepada.
 7. W przypadku nagrania “one shot”, uczestnik wybiera najlepszą wersję, do której podłożona zostanie muzyka.
 8. W przypadku nagrania z montażem, uczestnik na życzenie może wybrać najlepsze ujęcia, ew. wprowadzić dwukrotnie poprawki do gotowego klipu.
 9. Aby sesja się odbyła, wymagana jest minimalna liczba zapisanych osób (zazwyczaj 6, o ile organizatorzy nie ustalą inaczej).
 10. Organizatorzy wspólnie ustalają z wyprzedzeniem w jakich warunkach odbędą się nagrania (oświetlenie naturalne / lampy, wnętrze studia / tło fotograficzne).